USD
5,3461
EURO
6,0738
ALTIN
220,6730

RİZE KAMU-SEN’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Kamu-Sen Rize İl Temsilciliğinin temayül yoklaması 11.02.2018 tarihinde yapıldı.

RİZE KAMU-SEN’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Sendikaların Şube Başkanları, İl Temsilcileri ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, 2018-2019 dönemi için Türk Eğitim-Sen Rize Şube Başkanı Murat KÖSEOĞLU oy birliği ile Kamu-Sen Rize  İl Temsilciliğine seçildi.

Kamu-Sen İl Temsilciliği görevini yürüten Türk Sağlık-Sen Başkanı  Rıfat TERZİ’ den görevi devralan Murat KOSOĞLU, burada konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Murat KÖSEOĞLU konuşmasında: “Şahsımı İl Temsilciliği görevine layık gören bütün Şube Başkanı, İl Temsilcisi ve Sendika Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bana verilen vazifenin kutsallığı ve öneminin bilincindeyim. Bu Bayrağı aldığım yerden daha ileriye taşıyacağıma kimsenin şüphesi olmasın. Biz Kamu-Sen ailesi olarak yapacağımız  çalışmalarla daha da büyüyeceğiz. Başarı benim değil hepimizin olacaktır.” dedi.

Köseoğlu konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Hiç kimseye yandaş ve payanda olmadık, bundan sonra da olmayacağız. Biz, ideolojisi kamu çalışanlarının sorunları olan bir sivil toplum kuruluşuyuz. Yapılan yanlışları dile getirirken ilkem, hukuksuzluk yapılmasına, adam kayırılmasına engel olmak olacaktır. Makamların kişilere göre değil, yazılı kurallara göre, hukuka göre doldurulması ve kurumların da hukuk kurallarına göre yönetilmesini savunmaya çalışacağım. Elbette ki bu süreçte çeşitli engellemelerle mücadele etmek zorunda da kalacağız. Ancak yaptığı işe inanan, kararlı insanlar olarak, bu engelleri koyanların hesaplarını boşa çıkartacağız. Her konuda Kamu Çalışanlarının sesi, umudu, gücü olacağız. Fikir emekçilerinin onurlu ve güvenli bir geleceğe sahip olabilmeleri için bunu başarmak zorundayız.”

Toplantıya katılan temsilcilerin ortak vurgusu da,  “Onurlu Gelecek İlkeli Duruştan Geçer!” oldu.

YORUMLAR


    0 YORUM