USD
5,6724
EURO
6,5054
ALTIN
223,3034

PROJELERİ YETİŞTİRMEK İÇİN HAFTASONU DEMİYORLAR

Park ve Bahçeler müdüresi Işıl HATİNOĞLU projeleri zamanında yetiştirmek için hafta sonları bile projeleri başında oluyor.

PROJELERİ YETİŞTİRMEK İÇİN HAFTASONU DEMİYORLAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Reşadiye Mahallesi Terminal yanında bulunan Tanyel parkı projesinde sona gelindi.

Doğu Park gibi büyük bir projeyi geçtiğimiz günlerde hizmete koyan Rize Belediyesi çalışmaları hızla devam ediyor.Rize Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler müdürlüğü tarafından başlanan ve hızla bitirilen projeler ile Rize çehresi hızla değişiyor.

Şehrin çehresini değiştiren projelere imza atan Park ve Bahçeler müdüresi Işıl HATİNOĞLU sadece projeleri çizmek ve uygulamasıyla kalmıyor projelerini yakından takip ediyor.Kamu kuruluşlarının hafta sonu izin günü olmasına rağmen HATİNOĞLU Terminal yanında kısa bir süre önce başlayan TANYEL PARKI projesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.Projenin hızla bitmesi için gece gündüzlü çalışan Park ve Bahçeler müdüresi Işıl HATİNOĞLU cumartesi günü projenin başında duvarların resimlenmesi ve park malzemelerinin yerleştirileceği yerleri yakından inceledi.

Mahalleye modern bir hava katacak olan projenin başında haftasonu olmasına rağmen HATİNOĞLU’nu gören mahalle sakinlerinin taktirlerini kazandı.

 

 

Terminal parkı modern yüzüne kavuşuyor.

YORUMLAR


    0 YORUM