USD
6,1641
EURO
7,2589
ALTIN
238,0682

MHP RİZE ŞEHRİN TAKIMININ YANINDA

Ligde liderliğini sürdüren Çaykur Rizespor ‘a şehirden de destek büyüyor.MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Bülent KAYA geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasıyla ŞEHRİMİZİN TAKIMININ YANINDA OLMAMIZ GEREKTİĞİNİ VURGULAMIŞTI.

MHP RİZE ŞEHRİN TAKIMININ YANINDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ligde liderliğini sürdüren Çaykur Rizespor ‘a şehirden de destek büyüyor.MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Bülent KAYA geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasıyla ŞEHRİMİZİN TAKIMININ YANINDA OLMAMIZ GEREKTİĞİNİ VURGULAMIŞTI.Geçen hafta Samsun deplasmanına MHP Rize Merkez İlçe yöneticileri grup haline gittiler.

Bu hafta Çaykur Rizespor – Gaziantep maçında MHP Rize İl Başkanı Serkan BİRBEN ve yöneticilerde her hafta olduğu gibi takımın  yanında yer aldılar.

Milliyetçi Rizesporlular gurubunun Rize’deki Lideri Ulaş Sarıahmetoğlu ve Merkez ilçe yöneticisi Ali Kemal Alev’de bu desteği arttırarak devam ettirmek için parti yöneticileri ve taraftarlarla beraber sahada yerlerini aldı.

Mhp Merkez İlçe adına konuşan Ali Kemal ALEV :”Şehrimizin takimi ÇAYKUR RİZESPOR’a destek tüm Rizelinin ortak vazifesidir.Kötü günde de iyi günde de bu takım bizim şehrimizin göz bebeğidir.Gençlerimizi uyuşturucu ve her türlü bağımlılık yapan maddeden uzak tutmak için sporu sevdirmeliyiz.Bizler de MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Bülent KAYA öncülüğünde her hafta takımımızın yanında yer alıyoruz.dedi.

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM