USD
6,1696
EURO
7,2678
ALTIN
238,3361

MHP ADAYLARINA GÜNEYSU’DA BÜYÜK İLGİ

MHP Rize il teşkilatı ve Milletvekili adayları seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

MHP ADAYLARINA GÜNEYSU’DA BÜYÜK İLGİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

MHP Rize il teşkilatı ve Milletvekili adayları seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.Seçim çalışmalarına Cumhurbaşkan’ının Rize’deki kalesi GÜNEYSU’da devam eden MHP RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Serkan BİRRBEN,semra AKSU,Mehmet Can TÜFEKÇİ Güneysu’nun köy ve mahallelerini gezerek esnaf ziyaretlerin de bulunup çay toplayan halkla bir araya gelip alimyerleri ziyaret etti.

MHP RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Serkan BİRRBEN,semra AKSU,Mehmet Can TÜFEKÇİ Gürgen,Başköy,Dumankaya,Ballıdere bölgelerini gezip halkla kucaklaştı.

Gittikleri her bölgede büyük bir ilgi ve alaka ile karşılaşan MHP MİLLETVEKİLİ adaylarının neşesi gözlerden kaçmıyor.Ramazan ayı olmasına rağmen günde iki program yaparak seçmenle buluşmaların sürdüğü çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.Vatandaşla sohbet eden, derdini dinleyen Vekil adayları;Cumhurbaşkanı hükümet etme sistemi hakkında bilgiler veriyor.Seçim de kullanılacak oy pusulaları ve oyların nasıl kullanılacağını anlatan heyet vatandaş tarafından ilgi ile dinlenmekte.

Güneysu’da halka hitap eden BİRBEN;Cumhur ittifakı dolayısıyla Cumhurbaşkanı adaylarının sayın RECEP TAYYİP ERDOGAN olduğunA vurgu yaparak 15 Temmuz’da gördük ki Hemşehrimiz,memleketlimiz Cumhurbaşkan’ımız Recep Tayyip Erdoğan’ın cevresi kuşatılmış yalnız bıakılmaya çalışılmıştır.Bizler Cumhurbaşkan’ımız Recep Tayyip Erdoğan’a kolundan değil belinden sarılmışız.Onu yalnız bırakmamak için Milletvekilliğinde ise ÜÇ HİLAL li MHP ye OY istiyoruz,dedi.

15 Temmuz gecesindeki duruşundan dolayı MHP ye oy vereceğini ifade eden seçmenler, vekil adaylarına da “gönlünüz rahat olsun,oyumuz sizin.Rize’den en az bir MHP li vekili meclise göndereceğiz”diyor.

İftar programını Güneysu İlçe Başkanı Kazım KARA’nın evinde düzenlediği programda partili ve misafirlerle yapan MHP RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI,2015 Yılında Rahman’a kavuşan Güneysu İlçe Başkanı Kazım KARA Evladı Mehmet KARA için okunan kuran tilavetini dinlediler.

Teravih namazını KIBLEDAĞI CAMİ’in de mahalle halkıyla beraber kılan BİRBEN,cami çıkışında çocuklara çikolata dağıtalar gönüllerini aldı.

24 Haziran akşamına kadar devam edecek çalışmalar kapsamında;MHP RİZE İL BAŞKANLIĞI Geleneksel İftar Programı düzenlecektir.

YER:YAKAMOZ RESTAURANT
TARİH:31 MAYIS 2018 PERŞEMBE

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM