USD
4,6156
EURO
5,3861
ALTIN
188,6278

KONGRESİNİ YAPAN PEHLİVANTAŞI SPOR’A HARUN FEYİZ BAŞKAN SEÇİLDİ

1974 Pehlivantaşı spor Klübü Olağan Genel Kurulunu Rize Tek Gida İşSalonun da delegelerin katılımıyla yapıldı.Genel Kurula katılan üyelerin imzalı divan önergesi okunarak kabul edildi.

KONGRESİNİ YAPAN PEHLİVANTAŞI SPOR’A HARUN FEYİZ BAŞKAN SEÇİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1974 Pehlivantaşı spor Klübü Olağan Genel Kurulunu Rize Tek Gida İşSalonun da delegelerin katılımıyla yapıldı.Genel Kurula katılan üyelerin imzalı divan önergesi okunarak kabul edildi.

 

Divan Başkanlığına Hızır FEYİZ,katip üyeliklere Ali YILDIZ ve Kenan DEMİRCİ seçilip divanda ki yerlerini aldılar.Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması akabinde Divan BAŞKANI sayın Hızır FEYİZ faaliyet raporu hakkında Dernek geçici Başkanı Harun FEYİZ’e söz verdi.FEYİZ Genel Kurul üyelerine hitaben yaptığı konuşmada :Pehlivantaşı mah. Muhtarlık yapmaktayım.Gençlerimizin azim ve isteğini gördüm onlar dan enerji alarak bu yola çıktık.Çıktığımız bu meşakatlı yolda destekçilerimiz sayesin de de kısa zxaman da klubumuzu aktif ettik.Hem muhtar olarak  hem klup başkanı olarak en büyük hedefimiz gençlerimizi spor sayesin de kötü alışkanlıklar dan uzak tutup onları spora sevdirmektir.Üyelerimizin kısıtlı imkanlarıyla başlattığımız klubumuzu daha aktif etmek için sponsorlar bulmaya çalışacağız.Geleceğimizin yarınları gençlerimiz için artık birlik vaktidir.Bir olup bu gençler için mücadele vereveğiz.dedi.

 

Divan başkanın gelir gider raporlarının Genel kurul üyelerine okunması ardından oy birliği ile kabul edildi.Gündem gereği tüzüğün 20, maddesinin değişikliği önergesi oy birliği ile kabul edildi.

 

Seçimler için Divan başkanılığına verilen liste dışın da liste olup olmadığı soruldu.Tek listenin olduğu genel kurul üyrlerine hitaben oylamanın açık olarak yapılması genel kurul üyelerince kabul edildi.

 

Yönetim kurulu asıl üyeliklerine;

HARUN FEYİZ,ALİ YILDIZ,KENAN DEMİRCİ,RECEP POYRAZ,AHMET FEYİZ,CANFER KEKEÇ,AZER BENLİ,KADİR DEMİRCİ,MEDET TURANLI,SERVET KARARCA,CİHAN TEMİZKAN,GÜRCAN BENLİ,MURAT TEMİZKAN, ALİ TURAN,İBRAHİM TURANLI ; Yönetim kurulu yedek üyeliklerine;

HÜSEYİN TURANLI,SERTAÇ POYRAZ,KERİM TEMİZKAN,MURAT YILDIZ,SİNAN BENLİ,YUNUS TURANLI,SELÇUK SOYKAN,MEHMET ALİ TURANLI,HAYRETTİN BENLİ,VOLKAN ERBAŞ,AHMET KOTO,TANER HOŞGÖR,MUSA TURANLI,ŞEVKİ YILDIZ

Seçildi.

 

Denetleme kurulu asıl üyeliğine;

 

NEDİM TURANLI,MUSTAFA TEMİZKAN,HAİM VATANDAŞLAR,SABİT KARACA DURSUN SOYKAN,YAŞAR ÇAP

 

Denetleme Kurulu yened üyeliğine;

 

ESER BOSTAN,METİN TURANLI,VELİ BENLİ,TUNCAY SOYKAN,RAHMİ BENLİ,CEVDET SOYKAN SEÇİLDİ.

YORUMLAR


    0 YORUM