USD
5,6724
EURO
6,5054
ALTIN
223,3034

KAMU SEN RİZE ŞUBESİN DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Rize İl Temsilciliğinin temayül yoklaması geçtiğimiz günlerde Kamu-Sen il binası toplantı salonunda yapıldı.

KAMU SEN RİZE ŞUBESİN DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Sendikaların Şube Başkanları, İl Temsilcileri ve Yönetim kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, 2018-2019 dönemi için Türk Eğitim Sen Rize Şube Başkanı Murat KÖSOĞLU oy birliği ile Kamu-Sen Rize  İl Temsilciliğine seçildi.

Kısa bir süre önce TÜRK EĞİTİM SEN RİZE ŞUBESİ BAŞKANLIĞIna seçilen Murat KÖSOĞLU oy birliği ile TÜRKİYE KAMU SEN RİZE ŞUBESİ BAŞKANLIĞINA oy birliği ile seçildi.

Kamu-Sen il temsilciliği görevini yürüten Türk Sağlık Sendikası önceki dönem Şube Başkanı  Rıfat TERZİ’dan görevi devralan alan Türk EĞİTİM Sen Rize Şube Başkanı Murat KOSOĞLU, şahsımı; İl temsilciliği görevini oy birliği ile layık gören bütün şube Başkanı, İl Temsilcisi ve Sendika Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarına teşekkür ederek, “Bana verilen vazifemiz BAYRAK kadar kutsaldır.Bu Bayrağı aldığım yerden daha ileriye taşımaya geceliği gündüzlü çalışacağım.Ben çalışma arkadaşlarımı aile olarak görüyorum.Büyük TÜRK KAMU SEN ailesi olarak yapacak olduğum  çalışmalarızla daha da büyüyeceğiz. Başarı benim değil hepimizin olacaktır.” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM