USD
5,3143
EURO
6,0146
ALTIN
226,4565

KAHVE SARAYI İŞLETMECİSİ KURUOĞLU’NUN MUTLU GÜNÜ

Rize kafe sektörünün sevilen isimlerinden olan KAHVE SARAYI RİZE İşletmecisi Mehmet KURU nişanlısı Nurcan GÜMÜŞ ile dünya evine girdi.

KAHVE SARAYI İŞLETMECİSİ KURUOĞLU’NUN MUTLU GÜNÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Rize’ye ailesinin işletmeciliğini yaptığı İstanbul’da kahve mekanları arasında gözde franchising markası olan KAHVE SARAYI RİZE BAYİ’sini açarak;Rizeli ile 2. ve 3. nesil kahve çeşitlerini tanıştırıp; Rize de kafe sektörüne yeni bir yüz kazandırılmasıyla bilinen Rize’nin sevilen işletmecisi Mehmet KURUOĞLU nişanlısı Nurcan GÜMÜŞ ile hayatını birleştirdi.

09-09-2018 pazar günü davetiyeliler ŞEMAZEN gösterileri eşliğinde düğün salonunda karşılanırken;Rize Belediyesi Evlendirme Memuru Uğur Erol tarafından kıyılan nikahta çiftin nikah şahitliklerini Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ,Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz KARAMEHMETOĞLU,MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatih AYDIN,Rize İş Adamlarından Ali Yaşar ER yaptı.

Rize Kültür Park Altın Salonda düzenlenen düğüne Kuru ve Gümüş aile yakınları ve dostları yanı sıra Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ , Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ VERDİ, Recep Tayyip Erdoğan Üniverstesi Genel Sekreteri Adnan Er,MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatih AYDIN,Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz KARAMEHMETOĞLU,Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şükrü CEVAHİR,27. Dönem İstanbul 3, sıra Milletvekil Aday Adayı Köksal TOPTAN,Adalet Eğitim Merkezi Başkanı Neceti KURUÇENLİ,Rize Şöförler ve Esnaf Odası Başkanı Turan AKBULUT,ilçe ve belde belediye başkanları,iş adamları, stk temsilcileri, siyasiler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM