USD
6,1810
EURO
7,2792
ALTIN
238,7547

İYİPARTİ RİZE’DE DEPREM İSTİFA

İYİ PARTİ RİZE’DE İSTİFA DEPREMİ:RİZE İYİ PARTİ İYİDERE İLÇE BAŞKANI HASAN KOLAY İSTİFA ETTİ

İYİPARTİ RİZE’DE DEPREM İSTİFA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İyidere İYİ PARTİ İYİDERE İLÇE BAŞKANI HASAN KOLAY istifa etti.Facebook sosyal hesabından istifasını duyuran KOLAY:İstifa etmesinin nedeninin İyi Parti Rize İl Başkanı Nusret KARACA olduğunu söyledi.

KOLAY ulakajans’la yaptığı  görüşmede:

“Nusret KARACA’nın Anavatan partisinde il başkanlığı yaptığı dönemlerden bugüne her zaman yanında durdum.İyi parti kurulmasından sonra da il başkanı olabilmesi için Ankara da her türlü temaslarda bulunduk.İyi parti il başkanı olduktan sonra ilçeler de ki teşkilatlanmalar da aktif olarak hareket ettik.Zaman için de Rize İyi partinin teşkilatlanmalarında eksikler gördüm.Teşkilatlar olarak aldığımız kararlara dışardan müdahaleler olmaya başlandı.Kendi için de sorunlarını çözemeyen bir il teşkilatının Rize ye hiç bir katkısı olamaz.Rize merkez dan batı tarafı derepazarı iyidereyi ikinci plana tutarak onunla beraber yola çıkanları ilk durakta bırakarak bastığı dalı kesmiştir. İyidereli olduğum halde Rize de beni tüm esnaf tanır.Soyadımız gibi kolay lokma değiliz.İyidere halkını da kolay lokma yapmayız.

Nusret KARACA’nın parti içinde ki politikasından tutun teşkilatlanmaya kadar yaptığı yanlışlar da kendisini uyarmama rağmen değişmeyen hatalarının içinde bulunmamak için istifa ediyorum.”dedi.

Kongre öncesi deprem etkisi yaratan Hasan KOLAY’a teşkilatlardan destek geldi.KOLAY’ı teşkilatlar telefonla arayarak ve yanına giderek yalnız bırakmadılar.KOLAY’ın istifasından sonra teşkilatlar da istifaların artacağı söyleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR






    0 YORUM