USD
4,6149
EURO
5,3926
ALTIN
188,5458

İŞ ADAMI KOPUZ RİZE’NİN 100. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Rize’sayılı eşraflarından KOPUZ KARDEŞLER KOLL. ŞTİ.  CEO’su Fatih KOPUZ Rize’nin düşman işgalinden kurutuluşunun 100. Yıl dönümü kutladı.

İŞ ADAMI KOPUZ RİZE’NİN 100. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Rize’sayılı eşraflarından KOPUZ KARDEŞLER KOLL. ŞTİ.  sahibi Fatih KOPUZ Rize’nin düşman işgalinden kurutuluşunun 100. Yıl dönümü kutladı.

Kopuz:

 

“Rize’mizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Türk Milleti bağımsızlık arzusundan hiçbir zaman vazgeçmeyerek milli mücadelemizin en güzel örneklerini göstermiştir. Vatan toprağımız olan Rize’mızın düşman işgalinden kurtarılarak hürriyet ve bağımsızlık onuruna kavuşmasında eşi benzeri görülmemiş bir mücadele örneği gösteren kahraman atalarımız bizlere bu aziz Türk yurdunu miras bırakmıştır. Tarihi şan ve şeref dolu olan Türk Milleti bu kutsal mirasa her zaman sahip çıkacaktır.

Bu vesile ile ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu uğurda canlarını feda eden kahraman gazi ve şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.”dedi.

 

Fatih KOPUZ

KOPUZ KARDEŞLER KOLL. ŞTİ.

YORUMLAR


    0 YORUM