USD
6,1810
EURO
7,2792
ALTIN
238,7547

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN İNCE’YE ‘İspat edemezsen namertsin.’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akhisar mitinginde, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı İnce’nin Pensilvanya iddialarıyla ilgili sert konuştu, ‘İspet edemezsen namertsin.’ dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN İNCE’YE ‘İspat edemezsen namertsin.’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Akhisar mitinginde halka hitap etti.

 

“OTOMOTİV İHRACATINDAN 30 MİLYAR DOLAR KAZANDIK”

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin yerli otomobil açıklamasına ilişkin, “20 yıl geriden geldiğimi söylüyor,vah zavallı vah! Sadece otomotiv ihracatından 30 milyar dolar kazandık.” dedi.

 

“BUNU İSPAT ETMEN GEREKİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnce’nin iddialarıyla ilgili şunları kaydetti:

 

“Bizim Pensilvanya’dan izin almaya ihtiyacımız olmadı, böyle bir şey söz konusu değil. Madem ki böyle bir iddiada bulunuyorsun, bunu ispat etmen gerekir. İspat edemezsen namertsin.”

 

“İSTANBUL-İZMİR OTOYOLU AYNI ZAMANDA MANİSA’NIN PROJESİ DEĞİL Mİ?”

“Eğer ellerinden gelse tıpkı Menderes gibi bizi de darağacına çıkartacaklar ama hamdolsun milletimiz izin vermiyor.” ifadelerini kullanan Erdoğan şunları söyledi:

 

“İstanbul-İzmir Otoyolu aynı zamanda Manisa’nın projesi değil mi? Ey Bay Kemal, senin havsalan böyle bir şeyi alır mı? Sen hayal bile edemezsin. Biz yaparız, siz hayal bile edemezsiniz. Bizim icraatlarımızın ulaştığı yere sizin hayallerimiz bile ulaşamaz.”

 

AFRİN’DE 4 BİN 481 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin’de 4 bin 481, Irak’ın kuzeyinde 423, yurt içinde ise 415 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

YORUMLAR


    0 YORUM