USD
5,7807
EURO
6,7007
ALTIN
228,0371

BU PROJELER ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Rize’nin doğusu ve batısına yapılan AY-YILDIZ heykel kısa zamanda ilgi odağı oldu.

BU PROJELER ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Rize’nin doğusu ve batısına yapılan AY-YILDIZ heykel kısa zamanda ilgi odağı oldu.

Rize de Park ve Bahçeler Müdürlüğünün geceli gündüzlü yaptığı çalışmalar halkın yoğun ilgisini görürken öte yandan Rize’ye gelen turistlerinde sosyal medyada paylaşımlarıyla Rize’nin tanıtımına büyük katkıda bulunuluyor.

Rizelinin sabırsızlıkla beklediği Doğu park’ın ay sonu açılacağının duyulması üzerine bir kez daha gözleri park ve pahçeler müdürlüğüne dikti.Projelerin kağıt ta kalmaması hızla uygulanmasın da ;Park ve Bahçeler Müdüresi Işıl TANYEL HATİNOĞLU’nun projeleri sadece çizim aşamasında değil saha da da takip ettiğinin etken olduğu konuşuluyor.

Bitmeyen projelerine en son da ekledikleri Rize’nin doğusu ve batısında yer alan AY-YILDIZ heykeli kısa zamanda ilgi odağı haline geldi.Profesyonel ışıklandırması ile de ilgi çeken heykel sanal dünyada da en çok etiketlenenler arasında yerini aldı.

Rize Tuzcuoğlu Memişağa Parkının önünde ve doğu parkta da yer alan Rize yazısı betonlaşmanın hızla ilerlediği ilde doğal bitkiyle yapılmış çalışmaların bulunması turistlerin takdirini aldı.

2023 Türkiye’sine ilerlediğimiz son virajda projelerin sadece yapılması değil göze hitap etmesi de önemli bir hal almıştır.Bunun bilincinde olan Park ve bahçeler müdürlüğü Rize’de yaptıkları çalışmalar da etkili bir ışıklandırma kullanarak çalışmalarını daha ön plana çıkarıyorlar.Bu ışıklandırmalar kıyı şehri olan ilimizden sahil boyunca geçen turistler tarafından modern bir şehir olarak görülmesini sağlıyor.

 

 

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM