USD
6,1751
EURO
7,2709
ALTIN
238,4994

BAKKALLAR ODASI;GALİP KOÇ SEÇİLDİ

Rize Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlığı seçimleri bugun yapıldı. Seçime Bakkal amca sloganıyla hazırlanan Galip KOÇ ve eski Başkan İsmail Hakkı EKMEKÇİ girdi. Rize Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlığı seçimine 213 kişi oy kullanmak için katıldı.Kafa kafaya giden seçimleri BAKKAL AMCA SOLAGANIYLA GENÇ KADROSUYLA DEĞİŞİMİ İSTEYEN GALİP KOÇ ve ekibi, eski Başkan İsmail Hakkı EKMEKÇİ karşışında […]

BAKKALLAR ODASI;GALİP KOÇ SEÇİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Rize Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlığı seçimleri bugun yapıldı. Seçime Bakkal amca sloganıyla hazırlanan Galip KOÇ ve eski Başkan İsmail Hakkı EKMEKÇİ girdi.

Rize Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlığı seçimine 213 kişi oy kullanmak için katıldı.Kafa kafaya giden seçimleri BAKKAL AMCA SOLAGANIYLA GENÇ KADROSUYLA DEĞİŞİMİ İSTEYEN GALİP KOÇ ve ekibi, eski Başkan İsmail Hakkı EKMEKÇİ karşışında 14 oyla kazandı.

Seçim sonrası ulakajans.com muhabirimize mutluluklarını dile getiren GALİP KOÇ;”Çekişmeli ve heyecanlı bir seçim yaşadık.Oy kullanan tüm üyelere teşekkür ederiz.Bu bir seçimdi bugun bitti asıl mücadelemiz şimdi başlayacak.Öncelikle tüm oda üyelerimiz bizim için eşittir,herkese aynı samimiyetle yaklaşacağız.”dedi.Seçim sürecinde geceli gündüzlü çalıştıkları yönetimine de ayrı teşekkür etti.

Rize Bakkallar ve Bayiler Odası başkanlığı yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER

MUHAMMET TOPUZ
ALİ YILMAZ
ABDULLAH BALCI
TURGAY BİRİNCİ
AHMET BERBER
ZEKİ AKTEPE

DENETLEME KURULU

MEHMET ALACA
SERKAN TÜRKMEN
CİHAN ERDEM

YORUMLAR


    1 YORUM

    • ChanerdeM Şubat 18, 2018

      Hayirli ugurlu olsn..

      Cevapla