USD
4,6241
EURO
5,4314
ALTIN
189,0912

Avcı: “Vaatleri bizim yaptıklarımızı yıkmak”

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “16 yıllık AK Parti iktidarımız boyunca yaptığımız eserlerle ve yapacak olduklarımızla vatandaşlarımızın önüne çıktık.

Avcı: “Vaatleri bizim yaptıklarımızı yıkmak”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “16 yıllık AK Parti iktidarımız boyunca yaptığımız eserlerle ve yapacak olduklarımızla vatandaşlarımızın önüne çıktık. Diğerleri gibi yıkmakla değil, inşa ve icra etmekle meşgulüz” dedi.

Rize’nin Güneysu ilçesinde ve şehir merkezinde vatandaşlarla bir araya gelmeye, sorunları dinlemeye ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam eden Avcı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.

Beraberinde Rize Belediye Başkanı Prof.  Dr. Reşat Kasap’la şehir merkezindeki pazar yerini de ziyaret eden Milletvekili Adayı Avcı, burada vatandaşlar tarafından oldukça samimi ve sıcak karşılandı.

Avcı, “2023 Türkiye’sine emin adımlarla ilerlemek için yola çıktık. Yaptığımız eserlerin üzerine daha fazlasını koyarak ilerliyoruz. Rize ile hemhal oluyoruz. Ovit Tüneli’nden Havalimanı’na, Lojistik Merkezi’nden Turizm yatırımlarına dek bütün noktaları inceleyip çözümler geliştiriyoruz. Bazıları gibi var olanı nasıl durdururuz veya nasıl yıkarızı düşünmüyoruz” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM