USD
5,6702
EURO
6,5061
ALTIN
223,2351

ANNE TOPRAK DEFNEDİLDİ

Rize Devlet Hastanesinde tedavi görmekte iken 86 yaşında organ yetmezliği nedeniyle dün gece hayatını kaybeden Merhum Hacı İbrahim Toprak’ın eşi, İsmail, İshak, Eğitimci Yazar ve iş adamı Mehmet Emin ile Ak Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyesi ve iş adamı Nuğman Toprak’ın Annesi, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Cemal Şeref Ramazanoğlu’nun Kayınvalidesi Muzaffer Toprak’ın cenaze namazı Rize Sahil Camiinde kılındı.

ANNE TOPRAK DEFNEDİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Toprak için Sahil Camisi’nde düzenlenen cenaze törenine, Yargıtay Başkanı Cirit, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca, Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Özkan Tavuz, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi,  İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Müftüsü İsmail Yalçın, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende, Yargıtay Başkanı Cirit ile Merhume Toprak’ın yakınları taziyeleri kabul etti.

İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Toprak’ın tabutu, Cirit ve törene katılanlar tarafından cenaze aracına kadar taşındı.

Toprak’ın cenazesi, merkeze bağlı Yenigüzelköy köyündeki aile mezarlığında toprağa verildi.

 

YORUMLAR


    0 YORUM