Hakkımızda

Vizyonumuz

Ulak Ajans, iyi iletişimi sağlam ilişkilerin başlangıcı olarak gören ve kişi ya da kurum ilişkilerinin yönetilmesinin, başarının önündeki en önemli basamak olduğunu kabul eden bir anlayışa sahiptir.

Konvasiyonel iletişimin yerini sanal sosyal ağlara bıraktığı bu günlerde, geleneksel iletişimi göz ardı etmeden ama yeni ve sürekli gelişen teknikleri öncelik olarak belirler.
Bu iletişim anlayışı ile, sosyal ağlar, iş ilişkileri, pazar planlanması ve kendi formatı olan 360 derece Halkla İlişkiler yöntemi ile mutlak başarı odaklı hizmet sunar.

Neden Bizi Tercih

Etmelisiniz?

Güçlü İletişim:

Kendinizi veya firmanızı doğru konumlandırmak, başarınızın en önemli anahtarıdır. Kısa, orta ve uzun vadeli iletişim stratejileri, size öngörülebilir bir gelecek sunar.

Kim, ne düşünüyor?

Post modern dünyanın getirdiği en önemli gerçeklerden biri algıdır. Algı, yeni mecraların da etkisiyle gerçektir artık. Algınızı yönetebiliyorsanız, gerçeğe çok yakınsınız demektir

 Bilgi, herkes için ulaşılabilir ama hala en büyük güç.

Bilgi, günümüzde neredeyse herkes için bit tık ötede. Doğru adımlarla ulaşabiliyorsanız, güçlüsünüz. Açık kaynak istihbaratına dayalı bilgiler, hem finansal alanda hem de pazarda sizi bir adım öne geçirir.

Doğru kişilerle mi çalışıyorum?

Ekibiniz sizin dünyayı nereden göreceğinize de karar verir. Yani ekibinin kadar güçlü, değişen, şartlara ayak uyduran bir kurumsal yapınız kadar ilerlemeye adaysınız. Süreç yönetimi, dünyada görmediğiniz niş alanları keşfetmenizi sağlar.

Kendi çabanız yetmiyor mu?

Finansal durumunuz öz kaynaklarınızla yeni yatırım yapmaya, yeni ürünler ortaya koymaya yetmiyor ise, destek arayışına girmeniz lazım. Özellikle inovatif çalışmalarınız için destek bulma olanağınız çok yüksek.