USD
5,6704
EURO
6,5044
ALTIN
223,1131

YAVAŞİ AİLESİ

Kredi ve Yurtlar Kurumu Rize İl Müdürü Necmettin Yavaşi, RTEÜ Mimarlarından Cemil YAVAŞİ ve Abdurkadir YAVAŞİ’nin amcaları Yusuf Yavaşi (65), Rize’de tedavi gördüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün gece hayatını kaybetti.

YAVAŞİ AİLESİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr Özcan Yavaşi ile Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Eşref Yavaşi’nin babası, Kredi ve Yurtlar Kurumu Rize İl Müdürü Necmettin Yavaşi, RTEÜ Mimarlarından Cemil YAVAŞİ ve Abdurkadir YAVAŞİ’nin amcaları Yusuf Yavaşi (65), Rize’de tedavi gördüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün gece hayatını kaybetti.

Yaklaşık 2 yıldır pankreas kanseri tedavisi görürken hayatını kaybeden Yusuf Yavaşi’nin cenazesi defnedilmek üzere bugün Rize Sahil Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Samsun ili Terme ilçesine gönderildi.

Merhum Yavaşi’nin cenazesi yarın (Salı günü) Öğle Namazına müteakip Terme ilçesi Kocamanbaşı Köyü Çatı Yanı Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecek.

YORUMLAR


    0 YORUM